W firmie Fordzik założyliśmy, że skupimy się wyłącznie na autach jednej marki w tym przypadku są to samochodu z koncernu Forda. Daje to możliwość lepiej poznać auto oraz jego przypadłości co przekłada się na sprawniejszą oraz dokładniejszą weryfikacje usterek na etapie diagnostyki a następnie prawidłowe jej usunięcie. Części które wykorzystujemy do napraw pochodzą od sprawdzonych dostawców zarówno oryginalne Ford, Motorcraft jak i zamienniki wiodących producentów takich jak Bosch, Mann, LUK, Sachs, INA oraz wiele innych. 

   Większość asortymentu części zamiennych objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta natomiast na wykonane przez nas usługi otrzymują Państwo 12 miesięcy. Posiadamy profesjonalny program do obsługi warsztatu INTEGRA CAR 7 dzięki, któremu każde auto przyjęte do warsztatu ma przypisane zlecenie naprawy w którym znajduje się wykaz użytych części oraz rodzaj wykonywanych napraw. Tworzy się historia serwisowa pojazdu co jest pozytywnym aspektem w razie odsprzedaży pojazdu do której mają Państwo wgląd a problem typu kiedy to ja ostatnio wymieniałem olej silnikowy idzie w zapomnienie. Po zakończeniu obsługi otrzymują Państwo szczegółową specyfikację naprawy, która zawiera wykaz użytych materiałów oraz wykonanych czynności. Mamy pod kontrolą okres serwisowania pojazdu wiemy co kiedy i na jakim materiale było wykonywane w przypadku ewentualnych roszczeń reklamacyjnych.

   Przekazując auto pod naszą opiekę mogą Państwo być spokojni o swoje cztery kółka, jako warsztat jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Posiadamy ochronę Towarzystwa Ubezpieczeniowego od nieprzewidzianych sytuacji losowych, które mogą się przytrafić podczas wykonywanych napraw jak i jazd próbnych.

   Motto którym się kierujemy na co dzień podczas obsługi Państwa Fordów brzmi:

NAPRAWIAMY TAK JAKBYŚMY SAMI CHCIELI MIEĆ NAPRAWIONE